Zarys działalności

Zakład Techniki Medycznej „TECH-MED” Sp. z o.o. to polski producent specjalistycznego sprzętu i wyposażenia medycznego. Od 25 lat dostarczamy nasze produkty do szpitali i innych placówek medycznych zarówno w kraju, jak i zagranicą (m.in. Afryka, Ameryka, Europa). Sukces naszej Firmy to połączenie wiedzy i wieloletniego doświadczenia, które pozwoliły na stworzenie nowoczesnej linii produktów z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Mamy nadzieję, że wysoka jakość i trwałość naszych wyrobów oraz duża elastyczność w dopasowaniu wyrobów do Państwa indywidualnych potrzeb pozwoli wybrać produkty medyczne, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

Dzięki doświadczonemu Zespołowi Specjalistów sprzedaż w ZTM „TECH-MED” zawsze powiązana jest z fachowym doradztwem oraz wsparciem technicznym. Jednym z gwarantów wysokiej jakości produktów jest nowoczesny park maszynowy, który nieustannie zwiększa nasze możliwości produkcyjne i technologiczne oraz umożliwia tworzenie innowacyjnych rozwiązań. Posiadamy System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2015 oraz PN-EN ISO 13485:2016 dla wyrobów medycznych zgodny z rozporządzeniem MDR (UE) nr 2017/745. Ponadto zapewniamy pełen serwis usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych dla wyrobów marki własnej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę o produkty uznanych producentów krajowych i europejskich.

Zarząd
ZTM „TECH-MED” Sp. z o.o.
z Bydgoszczy