Stół rehabilitacyjny SR-3E-B z elektryczną zmianą wysokości leżyska do ćwiczeń z dziećmi metodą Bobath i Vojt’y

Szczegóły produktu:

Stół rehabilitacyjny SR-3E-B z elektryczną regulacją wysokości leżyska przeznaczony jest do ćwiczeń z dziećmi metodami neurorozwojowymi NDT (Voyt’a, Bobath) oraz rehabilitacji dzieci i dorosłych z uszkodzonym centralnym układem nerwowym i ograniczonymi możliwościami ruchowymi.

Lekka i stabilna konstrukcja z regulacją wysokości leża przy pomocy elektrycznego siłownika sterowanego pilotem ręcznym nożnym lub ramą sterującą (opcja zamówienia) zapewnia wygodę pracy terapeucie. Stół wyposażony jest w stałe stopki antypoślizgowe, regulowane przy krzywej podłodze, dające gwarancję stabilności przy pracy z ruchliwymi dziećmi. Tapicerka wykonana jest z materiału skóropodobnego bardzo wytrzymałego. Przy pracy z dziećmi zaleca się dokupienie prześcieradeł z miękkiej frotty (dostępnej w ofercie sklepu). Stół dostępny w szerokiej gamie kolorów.

Dodatkowe atuty to niskie koszty eksploatacji, łatwa obsługa, udźwig do 200 kg. W opcji dodatkowej może być dostarczony z regulowanym sprężyną gazową zagłówkiem – nowość od +45 do -60 stopni, oraz opcją doposażenia o system jezdny z kółkami.

Wymiary [mm]: 1950 x 1000-1200 x 450/950 [długość x szerokość x wysokość]

Maksymalne obciążenie: 200 kg