Stół rehabilitacyjny SR-1E-B z elektryczną regulacją wysokości do pracy metodą Bobath i Voyt’y

Szczegóły produktu:

Stół rehabilitacyjny SR-1E-B z elektryczną regulacją wysokości leżyska to model stołu terapeutycznego przeznaczony jest do ćwiczeń z dziećmi metodami neurorozwojowymi NDT (Voyt’a, Bobath) oraz rehabilitacji dzieci i dorosłych z uszkodzonym centralnym układem nerwowym i ograniczonymi możliwościami ruchowymi. Ciężka i stabilna konstrukcja z regulacją wysokości leżyska przy pomocy elektrycznego siłownika sterowanego pilotem ręcznym, nożnym lub ramą sterującą (opcja zamówienia) zapewnia wygodę pracy terapeucie.

Stół wyposażony jest w stałe stopki antypoślizgowe dające gwarancję stabilności przy pracy z ruchliwymi dziećmi. Tapicerka wykonana jest z materiału skóropodobnego bardzo wytrzymałego. Przy pracy z dziećmi zaleca się dokupienie prześcieradeł z miękkiej frotty (dostępnej w ofercie sklepu), dostępna w szerokiej gamie kolorów.

Dodatkowe atuty to niskie koszty eksploatacji, łatwa obsługa, udźwig do 300 kg. W opcji dodatkowej może być dostarczony z regulowanym sprężyną gazową zagłówkiem (0 – 45 stopni) oraz opcją doposażenia o system jezdny z kółkami.

Wymiary [mm]: 1950 x 1000-1200 x 500/900 [długość x szerokość x wysokość]

Maksymalne obciążenie: 300 kg