Stół rehabilitacyjny 3 sekcyjny SR-1H-Ł rp z hydrauliczną zmianą wysokości leżyska i regulacją podnóżka

Szczegóły produktu:

Stół rehabilitacyjny 3 sekcyjny SR-1H-Ł rp z hydrauliczną zmianą wysokości jest idealny do rehabilitacji czy fizjoterapii. Unoszone leżysko przy pomocy siłownika hydraulicznego sterowanego dźwigniami nożnymi po obu stronach stołu na wysokość od 53 do 95 cm umożliwi terapeucie swobodną pracę z pacjentem, oszczędność czasu i energii. Stabilna i ciężka konstrukcja pozwala na pracę z pacjentem o większej masie ciała.

Kąt pochylenia zagłówka regulowany za pomocą sprężyny gazowej od –85 stopni do +45 stopni to dodatkowy atut, skóry sprawia, że jest to idealny stół do terapii metodą McKenzie. Łamanie stołu za pomocą ręcznego podnośnika śrubowego pozwala również na ustawienia pozycji Pivota , jak i Trendelenburga.

Standardowo zagłówek wykonany jest z wymodelowanym wycięciem w kształcie gruszki dla wygody pacjenta, w opcji dodatkowej: z okrągłym otworem i z zatyczką oraz poduszką w kształcie rogala (rogal jest tani w eksploatacji: prosta wymiana, mocowany na trzech rzepach). Regulacja podnóżka do 85 stopni pozwala na kolejne możliwości zastosowania stołu. Możliwość ustawienia pozycji fotela.

Wymiary [mm]: 1950 x 680 x 530-950 [długość x szerokość x wysokość]
Maksymalne obciążenie: 250 kg
Kąt pochylenia zagłówka regulowany za pomocą sprężyny gazowej: od –80 do +45 stopni