Wielofunkcyjny stół rehabilitacyjny 5 sekcyjny SR-I z elektroniczną zmianą wysokości leżyska do terapii manualnej

Szczegóły produktu:

Wielofunkcyjny stół rehabilitacyjny 5 sekcyjny SR-I z elektroniczną zmianą wysokości leżyska do terapii manualnej to solidny stół, który zadowoli najbardziej wymagającego klienta.

Regulacja wysokości od 55 do 95 cm następuje poprzez elektryczny siłownik sterowany pilotem ręcznym lub nożnym, co daje oszczędność siły i czasu terapeucie. Kąt pochylenia zagłówka, części środkowej i części dolnej leżyska regulowany za pomocą sprężyn gazowych ułatwia pracę z pacjentem. Dodatkowo dolna część ma możliwość obrotu w płaszczyźnie poziomej od 0 do 30 stopni (bez oporu) i unieruchamiana jest za pomocą hamulca ciernego oraz w płaszczyźnie pionowej góra/dół (+40/-50 stopni) – daje to na mnogość funkcji i zastosowań stołu w ułożeniu pacjenta. Obsługa stołu przez terapeutę jest łatwa i intuicyjna.

W standardowym wyposażeniu znajduje się 5 pufek stabilizacyjnych oraz jest wmontowany układ jezdny sterowany pilotem, dzięki czemu stół można przemieszczać z miejsca na miejsce. Duża stabilna konstrukcja stołu umożliwia terapeucie swobodną pracę z pacjentami o większym ciężarze ciała. Dodatkowe atuty to nowoczesna stylistyka, atrakcyjna kolorystyka, wysokie bezpieczeństwo użytkowania, udźwig do 300 kg.

Wymiary [mm]: 1960 x 850 x 550/950 [długość x szerokość x wysokość]

Maksymalne obciążenie: 300 kg