Stół do masażu suchego i terapii manualnej 5 segmentowy SM-W z elektryczną zmianą wysokości leżyska

Szczegóły produktu:

Stół do masażu suchego i terapii manualnej 5 segmentowy SM-W z elektryczną zmianą wysokości leżyska jest produktem wysokiej jakości, wykonanym z należytą dbałością o każdy szczegół. Stół stosowany jest w szpitalach, przychodniach, sanatoriach, SPA, salonach kosmetycznych.

Tapicerka winylowa jest antybakteryjna a podstawa wykonana ze stalowych profili malowanych proszkowo. Tapicerka występuje w różnych grubościach od 4 do 8 cm.

Stół wyposażony jest w pięciosegmentowe leżysko dzięki czemu terapeuta może go dopasować do aktualnych potrzeb. Regulacja wysokości następuje w tym modelu przez siłownik elektryczny, sterowany pilotem ręcznym lub przyciskami umieszczonymi w przedniej części ramy stołu, co oszczędza siły i czas terapeucie. Kąt pochylenia zagłówka oraz pochylenia części dolnej leżyska regulowany za pomocą sprężyn gazowych daje możliwe ustawienie stołu do pozycji fotela (0-85 stopni). Połączenie funkcji łamania i odchylenia dolnej części leżyska umożliwia ustawienie stołu do pozycji Trendelenburga.

Jest to zaawansowany produkt, który sprosta każdym wymaganiom klienta. Kolejne atuty to stabilna konstrukcja, intuicyjna obsługa, możliwość wyboru koloru jak i dodatkowych opcji wyposażenia. Wyprodukowano w Polsce (certyfikat jakości ISO 9001:2008 obejmuje produkcję, sprzedaż sprzętu rehabilitacyjnego oraz malowanie proszkowe).