Stół do masażu suchego 5 segmentowy SM-E rp z elektroniczną zmianą wysokości leżyska

Szczegóły produktu:

Stół do masażu suchego i terapii manualnej 5 segmentowy SM-E rp z elektryczną zmianą wysokości leżyska jest produktem wysokiej jakości, wykonanym z należytą dbałością o każdy szczegół. Stół stosowany jest w szpitalach, przychodniach, sanatoriach, SPA, gabinetach kosmetycznych. Tapicerka o dużej odporności jest winylowa a podstawa wykonana ze stalowych profili malowanych proszkowo. Stół do masażu wyposażony jest w pięciosegmentowe leżysko dzięki czemu terapeuta może go dopasować do aktualnych potrzeb. Regulacja wysokości następuje w tym modelu przez siłownik elektryczn, sterowany pilotem ręcznym lub przyciskami umieszczonymi w przedniej części ramy stołu, co oszczędza siły i czas terapeucie. Regulacja poszczególnych segmentów leża odbywa się niezależnie przy pomocy sprężyn gazowych oraz korbką mechaniczną w przypadku dzielonej części piersiowej.

Stół wyposażony jest w stałe stopki antypoślizgowe regulowane przy krzywej podłodze, z opcją doposażenia o system jezdny z kółkami dla możliwości przesuwania stołu z miejsca na miejsce. W tym modelu występuje ruchomy podnóżek. Istnieje możliwość ustawiania pozycji fotela.

Jest to zaawansowany produkt, który sprosta każdym wymaganiom klienta. Kolejne atuty to stabilna konstrukcja, intuicyjna obsługa, możliwość wyboru koloru jak i dodatkowych opcji wyposażenia. Wyprodukowano w Polsce (certyfikat jakości ISO 9001:2008 obejmuje produkcję, sprzedaż sprzętu rehabilitacyjnego oraz malowanie proszkowe).