Stół do masażu 5 segmentowy SM-H rp z hydrauliczną zmianą wysokości leżyska oraz regulacją podnóżka

Szczegóły produktu:

Stół do masażu 5 segmentowy SM-H rp z hydrauliczną zmianą wysokości leżyska jest produktem wysokiej jakości, wykonany z należytą dbałością o każdy szczegół. Tapicerka o dużej odporności jest winylowa a podstawa wykonana ze stalowych profili malowanych proszkowo. Stosowany jest w gabinetach masażu jak i terapii manualnej.

Stół wyposażony jest w pięciosegmentowe leżysko dzięki czemu terapeuta może go dopasować do aktualnych potrzeb. Regulacja wysokości następuje przy pomocy siłownika hydraulicznego sterowanego dźwigniami nożnymi po obu stronach stołu, co oszczędza siły i czas terapeucie. W tym modelu dodatkowa opcja to regulacja podnóżka. Możliwość ustawienia do pozycji fotela.

Jest to zaawansowany produkt, który sprosta każdym wymaganiom klienta. Kolejne atuty to stabilna konstrukcja, intuicyjna obsługa, możliwość wyboru koloru jak i dodatkowych opcji wyposażenia. Wyprodukowano w Polsce (certyfikat jakości ISO 9001:2008 obejmuje produkcję, sprzedaż sprzętu rehabilitacyjnego oraz malowanie proszkowe).