Stół do masażu 5 segmentowy SM-H-Ł z hydrauliczną zmianą wysokości leżyska (łamany)

Szczegóły produktu:

Stół do masażu 5 segmentowy SM-H-Ł z hydrauliczną zmianą wysokości leżyska (łamany) znajdzie swoje zastosowanie w gabinetach masażu jak i rehabilitacji. Jest to produkt wysokiej jakości, wykonany z należytą dbałością o każdy szczegół. Wysokoodporna tapicerka jest winylowa a podstawa wykonana ze stalowych profili malowanych proszkowo.

Stół wyposażony jest w pięciosegmentowe leżysko dzięki czemu masażysta może go dopasować do aktualnych potrzeb. Regulacja wysokości następuje w tym modelu przy pomocy siłownika hydraulicznego sterowanego dźwigniami nożnymi po obu stronach stołu, co oszczędza siły i czas masażyście. Kąt pochylenia zagłówka regulowany jest za pomocą sprężyn gazowych. W tym modelu jest możliwość łamania stołu za pomocą ręcznego podnośnika śrubowego, co pozwala na ustawienie pozycji Pivota.

Jest to zaawansowany produkt, który sprosta każdym wymaganiom klienta. Kolejne atuty to stabilna konstrukcja, intuicyjna obsługa, możliwość wyboru koloru jak i dodatkowych opcji wyposażenia. Wyprodukowano w Polsce (certyfikat jakości ISO 9001:2008 obejmuje produkcję, sprzedaż sprzętu rehabilitacyjnego oraz malowanie proszkowe).