Stół do masażu 5 segmentowy SM-H-Ł rp z hydrauliczną zmianą wysokości leżyska (łamany) oraz ruchomym podnóżkiem

Szczegóły produktu:

Stół do masażu 5 segmentowy SM-H-Ł rp z hydrauliczną zmianą wysokości leżyska (łamany) znajdzie swoje zastosowanie w gabinetach masażu jak i rehabilitacji. Dodatkowo posiada regulowany podnóżek. Jest to produkt wysokiej jakości, wykonany z należytą dbałością o każdy szczegół. Wysokoodporna tapicerka jest winylowa a podstawa wykonana ze stalowych profili malowanych proszkowo.

Stół wyposażony jest w pięciosegmentowe leżysko dzięki czemu masażysta może go dopasować do aktualnych potrzeb. Regulacja wysokości następuje w tym modelu przy pomocy siłownika hydraulicznego sterowanego dźwigniami nożnymi po obu stronach stołu, co oszczędza siły i czas masażyście. Kąt pochylenia zagłówka regulowany za pomocą sprężyn gazowych. W tym modelu jest możliwość łamania stołu za pomocą ręcznego podnośnika śrubowego, co pozwala na ustawienie pozycji Pivota oraz również jest opcja do pozycji Trendelenburga i ustawienia do pozycji fotela.

Jest to zaawansowany produkt, który sprosta każdym wymaganiom klienta. Kolejne atuty to stabilna konstrukcja, intuicyjna obsługa, możliwość wyboru koloru jak i dodatkowych opcji wyposażenia. Wyprodukowano w Polsce (certyfikat jakości ISO 9001:2008 obejmuje produkcję, sprzedaż sprzętu rehabilitacyjnego oraz malowanie proszkowe).