Stół do masażu 5 segmentowy SM-2H-Ł rp z hydrauliczną zmianą wysokości leżyska (łamany)

Szczegóły produktu:

Stół do masażu 5 segmentowy SM-2H-Ł rp z hydrauliczną zmianą wysokości leżyska (łamany), znajdzie swoje zastosowanie w gabinetach masażu jak i rehabilitacji. Jest to produkt wysokiej jakości, wykonany z należytą dbałością o każdy szczegół. Tapicerka winylowa jest antybakteryjna a podstawa wykonana ze stalowych profili malowanych proszkowo.

Stół wyposażony jest pięciosegmentowe leżysko dzięki czemu masażysta może go dopasować do aktualnych potrzeb. W praktyce oznacza to, że masażysta ogranicza do minimum potrzebę korzystania z kształtek do masażu. Regulacja wysokości od 45 do 95 cm w tym modelu przez siłownik hydrauliczny, co oszczędza siły i czas masażyście. Kąt pochylenia zagłówka i części tylnej regulowany za pomocą sprężyn gazowych. Regulacja części lędźwiowej poprzez pokręcenie korbką znajdującą się pod leżyskiem, co daje efekt podobny do zastosowania półwałka lędźwiowego. W tym modelu jest możliwość łamania stołu za pomocą ręcznego podnośnika śrubowego, co pozwala na ustawienie pozycji Pivota. Możliwe ustawienie również do pozycji Trendelenburga. Dodatkowo posiada regulowany podnóżek (od 0 do 85 stopni). Istnieje tez opcja ustawienia pozycji fotela.

Standardowo zagłówek wykonany jest z wymodelowanym wycięciem w kształcie gruszki dla wygody pacjenta, w opcji dodatkowej: z okrągłym otworem i z zatyczką oraz poduszką w kształcie rogala (rogal jest tani w eksploatacji: prosta wymiana, mocowany na trzech rzepach).

Jest to zaawansowany produkt, który sprosta każdym wymaganiom klienta. Kolejne atuty to stabilna konstrukcja, intuicyjna obsługa, możliwość wyboru koloru jak i dodatkowych opcji wyposażenia. Wyprodukowano w Polsce (certyfikat jakości ISO 9001:2008 obejmuje produkcję, sprzedaż sprzętu rehabilitacyjnego oraz malowanie proszkowe).