Stół do masażu 5 segmentowy SM-2-Ł z ręczną zmianą wysokości leżyska (łamany)

Szczegóły produktu:

Stół do masażu 5 segmentowy SM-2-Ł z ręczną zmianą wysokości leżyska, łamany znajdzie swoje zastosowanie w gabinetach masażu jak i rehabilitacji. Jest to produkt wysokiej jakości, wykonany z należytą dbałością o każdy szczegół. Tapicerka winylowa jest antybakteryjna a podstawa wykonana ze stalowych profili malowanych proszkowo. Stół wyposażony jest w pięciosegmentowe leżysko dzięki czemu masażysta może go dopasować do aktualnych potrzeb. W praktyce oznacza to, że masażysta ogranicza do minimum potrzebę korzystania z kształtek do masażu. Regulacja wysokości od 45 do 95 cm w tym modelu jest ręczna (podnośnik śrubowy). W tym modelu jest możliwość łamania stołu za pomocą ręcznego podnośnika śrubowego pozwala, co pozwala na ustawienia pozycji Pivota.

Standardowo zagłówek wykonany jest z wymodelowanym wycięciem w kształcie gruszki dla wygody pacjenta, w opcji dodatkowej: z okrągłym otworem i z zatyczką oraz poduszką w kształcie rogala (rogal jest tani w eksploatacji: prosta wymiana, mocowany na trzech rzepach).

Jest to jeden z podstawowy model z serii stołów SM-2 jednak na tyle zaawansowany by sprostać każdym wymaganiom klienta. Kolejne atuty to stabilna konstrukcja, intuicyjna obsługa, możliwość wyboru koloru jak i dodatkowych opcji wyposażenia. Wyprodukowano w Polsce (certyfikat jakości ISO 9001:2008 obejmuje produkcję, sprzedaż sprzętu rehabilitacyjnego oraz malowanie proszkowe).