Meble medyczne z Corianu


Dzięki szerokim możliwościom technologicznym nasza firma jest w stanie sprostać każdym, nawet najbardziej wymagającymi i ambitnym wymaganiom. Możemy podjąć się stworzenia dowolnego mebla medycznego. Każdy produkt zaadoptujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Możemy przygotować meble dostosowane do pracy na siedząco lub stojąco, z różną konfigurację szuflad, wymiennymi blatami oraz oczywiście zbudowane na wymiar i w różnej kolorystyce.

Plany na przyszłość:
Już wkrótce chcemy wprowadzić do naszej oferty między innymi modułowe meble z kompozytów, które będą uszyte na miarę i potrzeby każdego klienta. W planach mamy nowe biurka lekarskie. Nasza oferta poszerzy się także o komody z podświetlanymi umywalkami oraz bateriami marki Miscea z automatycznymi dozownikami środków dezynsekcyjnych i myjących, a także automatyczną regulacją temperatury i ilości wody.

Poza tym planujemy wprowadzić do sprzedaży również podświetlany szafy lekarskie narożne i wolnostojące. Cały czas pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które doskonale sprawdzą się w rozwiązaniach typowo medycznych. Nawet jeśli czegoś nie ma w naszej ofercie, to jesteśmy w stanie to przygotować.