MEDICA 2022, Dusseldorf – Niemcy

W dniach 14 – 17 listopada TECH-MED prezentował swoje produkty na największych na świecie targach medycznych MEDICA 2022.

Przeszło 5000 wystawców z 70 krajów zaprezentowało różnorodne innowacje dla nowoczesnej opieki ambulatoryjnej i klinicznej.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 81000 odwiedzających z branży medycznej.

Wśród odwiedzających dominowali goście z krajów europejskich, ale również licznie reprezentowani byli goście między innymi z Azji, Stanów Zjednoczonych oraz z krajów Afryki Północnej.

Produkty TECH-MED cieszyły się sporym zainteresowaniem, o czym świadczy ilość spotkań i rozmów przeprowadzonych w czasie czterech dni targów. Uczestniczyli w nich zarówno nasi stali Kontrahenci, którzy chętnie dzielili się z nami swymi spostrzeżeniami dotyczącymi użytkowania naszych produktów, jak i wielu nowych potencjalnych Klientów, którym mieliśmy okazję zaprezentować szerokie portfolio produktów TECH-MED.

Wszystkim, którzy gościli  na naszym stoisku serdecznie dziękujemy!
Liczymy, że nawiązane kontakty przyniosą w przyszłości wzajemną korzyść.

Nasz udział w targach MEDICA 2022 był częścią realizowanego projektu pod nazwą „Wzrost rozpoznawalności produktów marki ZTM „TECH-MED” sp. z o.o. na rynku międzynarodowym, poprzez udział w działaniach promocyjnych przewidzianych w branżowym programie promocji branży sprzętu medycznego – Go To Brand”.