MEDICA 2019, Dusseldorf – Niemcy


MEDICA – Światowe Forum Medyczne i największa platforma rynkowa dla międzynarodowego biznesu odbyła się w dniach od 18.11.2019 do 21.11.2019. W tym światowym wydarzeniu brało udział około 5500 wystawców, a ponad 121 tys. osób odwiedziło targi. Nasza firma, Zakład Techniki Medycznej „Tech-Med.” Sp. z o.o., która w grupie polskich firm promujących „Markę Polskiej Gospodarki” była częścią tego wydarzenia. Prezentowaliśmy nasze najnowsze produkty dla sektora medycznego.

Stoisko odwiedziło wielu naszych stałych klientów, jak i wielu potencjalnych klientów, bardzo zainteresowanych naszą ofertą produktową.
Dziękujemy wszystkim, którzy zainteresowali się naszą ofertą oraz odwiedzili nasze stoisko. Liczymy, że zdobyte kontakty rozwiną się i będą kontynuowane w następnych miesiącach z korzyścią dla wszystkich stron.
Kolejny etap realizacji projektu pod nazwą „Wzrost rozpoznawalności produktów marki ZTM „TECH-MED” na rynku międzynarodowym, poprzez udział w działaniach promocyjnych przewidzianych w branżowym programie promocji branży sprzętu medycznego – Go To Brand”, za nami.

Fotogaleria z targów MEDICA 2019 poniżej,
Pozdrawiamy,
Zespół ZTM „TECH-MED” Sp. z o.o.