Targi SALMED 2018

W dniach 15-17 marca 2018 r. w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED 2018. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy zaprezentować się na najważniejszym tego typu wydarzeniu dla sektora medycznego w Polsce. Podobnie jak w latach ubiegłych wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem, swoje wyroby zaprezentowało 200 Wystawców z 13 krajów, a w ciągu trzech dni ekspozycję targową odwiedziło 4 tysiące Zwiedzających z Polski i zagranicy.

Targi SALMED to dla nas bardzo ważne wydarzenie, na którym co dwa lata nawiązujemy nowe kontakty przynoszące w przyszłości realne korzyści oraz mamy okazję spotkania z Klientami i Firmami z którymi współpracujemy od lat. Na naszym stoisku Odwiedzający, oprócz naszych sztandarowych, stałych produktów, mogli zobaczyć również nowości np.: wózki, łóżeczka noworodkowe, stoły laboratoryjne, biurka – z płynną regulacją wysokości.

Wysiłki naszego Zespołu włożone w kompleksowe przygotowanie i obsługę stoiska, zostały docenione przyznanym przez Prezesa Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich medalem ACANTHUS AUREUS za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej, za który serdecznie dziękujemy.
Wszystkim Odwiedzającym nasze stoisko dziękujemy za poświęcony czas. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub sugestie, pozostajemy do Państwa dyspozycji.zobacz pełną relację na superexpo.com