Targi ARAB HEALTH 2018, Dubai – Zjednoczone Emiraty Arabskie

ARAB HEALTH to najważniejsza impreza targowa w regionie Bliskiego Wschodu poświęcona branży farmaceutyczno-medycznej. W dniach od 29.01.2018 do 1.02.2018 zaprezentowało się 4200 wystawców, odwiedziło te targi ponad 103 000 profesjonalistów z dziedziny ochrony zdrowia, którzy przybyli do Dubaju z ponad 150 krajów.​
Nasza firma ZTM „Tech-Med” Sp. z o.o. po raz pierwszy wzięła udział w tym najważniejszym wydarzeniu w regionie Bliskiego Wschodu. Nasze stoisko znajdowało się w grupie wystawców polskiego stoiska narodowego, promującego „Markę Polskiej Gospodarki”.

Zaprezentowaliśmy szeroką ofertę wózków medycznych i systemów wózkowych na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a także na obszary Bliskiego Wschodu, Afryki oraz Azji. Z przyjemnością informujemy Państwa, że nasze produkty wzbudziły duże zainteresowanie oraz uznanie w zakresie jakości i stosowanych rozwiązań technicznych.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zainteresowali się naszą ofertą oraz odwiedzili nasze stanowisko. Liczymy, że nawiązane kontakty rozwiną się i będą kontynuowane w następnych miesiącach z korzyścią dla wszystkich stron.

Zespół ZTM „TECH-MED” Sp. z o.o.